خدمات ملورین

مزوتراپی

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود. این دارو از سم بوتولونیوم نوع A ساخته شده که به صورت موقتی باعث فلج شدن عضلات می‌شود. علت اصلی ایجاد چین و چروک‌های متحرک صورت، حرکت عضلات است. پس اگر آن‌ها را فلج کنیم، خطوط صورت هم محو می‌شوند.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

مناسب ترین روش بسیاربه نوع ریزش و البته حجم ریزش موهای سر شما دارد. در کلینیک تندیس کلیه روشهای کاشت مو انجام میشود منتها تشخیص اینکه کدام روش مناسب نوع ریزش شما ومقدار بانک موی شما دارد توسط تیم پزشکی و با مشورت خود شما انجام میشود.

زیبایی

جوانسازی با میکرونیدلینگ

همانطور که گفته شده، میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری از جراحت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که این شیوه به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که در سالیان دور به شکل دیگری با همین هدف جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گرفته است.

مزوتراپی-پوست

مزوتراپی پوست

مزوتراپی نوعی روش نیمه تهاجمی برای جوانسازی پوست است.در این روش مخلوط از داروهای هومیوپاتیک (ترکیبی از مواد مغذی، آمینواسید، هورمون ها و عصاره های گیاهی) به صورت زیر جلدی تزریق می گردند. در واقع به جای این که این مواد مغذی به صورت خوراکی مصرف شوند، به صورت موضعی در محل مورد نظر زیر پوست قرار می گیرند تا سلول ها را تغذیه کنند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید...

شماره تماس: 77465006-021 و 77167503-021
آدرس: خیابان پیروزی، بعد از پرستار، پلاک ۲۳۰ ، طبقه اول

برای دریافت آخرین تخفیف ها ایمیل خود را وارد کنید

ما در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی ملورین با همکاری جمعی از مجرب ترین پزشکان و کارشناسان زیبایی مفتخر به ارائه بهترین و کامل ترین خدمات زیبایی به شما هستیم .
در ملورین گرد هم آمده ایم تا به جستجوی شما برای پیدا کردن خدماتی مطمئن پایان دهیم.

کلینیک زیبایی ملورین

آرشیتاوب

تمام حقوق متعلق به کلینیک ملورین می باشد | طراحی سایت و سئو سایت توسط آرشیتاوب